Черкаси продовжує лихомати від анонімних повідомлень про замінування різноманітних об’єктів – переважно торгівельних центрів та лікарень. Так, 17 травня було повідомлено про замінування 13 об’єктів, 21 травня – 30 будівель, 24 травня – знову 30 об’єктів, 7 червня – також близько 30 будівель, 10 червня – 7 об’єктів. В усіх випадках інформація була неправдивою, жодних вибухонебезпечних предметів не було виявлено. За кожним сигналом правоохоронці та рятувальники проводили евакуацію громадян, перевіряли приміщення.

Щоразу про замінування інформували електронним листом, що надходив у поліцію. Окрім того, також був випадок телефонного повідомлення.

Дзвінки про мінування надходять щодня і по всій Україні. Торговельні центри та будинки «мінували» у Києві, Дніпрі, Львові, Луцьку, Рівному, Харкові, Запоріжжі, Миколаєві, Полтаві, Одесі та Генічеську. За місяць в Україні було зафіксовано понад 4 тисяч дзвінків і повідомлень. За словами першого заступника голови Національній поліції України В’ячеслава Аброськіна, більшість повідомлень про замінування надходили з Російської Федерації. Як бачимо, Росія продовжує утверджуватися, як країна-терориста. Всі ці замінування – одна з форм російсько-української війни, що триває вже п’ять років.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account