Запобігти. Врятувати. Допомогти

Запобігти. Врятувати. Допомогти

16 жовтня на території Орловецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Городищенського району, рятувальниками було проведено планову громадську акцію, згідно плану акцій на 2019 рік, «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Одним із головних завдань якої є ознайомлення та навчання підростаючого покоління основам пожежної безпеки, розгляд питань з безпечної життєдіяльності, підвищення престижності професії рятувальника.
При проведені акції було задіяно співробітників 4 державної пожежно-рятувальної частини та Городищенського районного сектору Управління, які ознайомили всіх присутніх з аварійно-рятувальною технікою та обладнанням. Під час заходу рятувальники продемонстрували присутнім пожежний автомобіль, бойове спорядження, яке допомагає якнайшвидше ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій, розповіли тактико-технічні характеристики, а також гасили пожежу. Кожен бажаючий мав змогу відчути себе у ролі рятувальника, спробувавши перерізати металевий предмет гідравлічними ножицями, приміряти бойовий одяг, апарат на стисненому повітрі та подати воду з пожежного ствола.
У ході проведення акції учасники в ігровій формі доводили необхідність дотримання правил пожежної безпеки, причини виникнення, та дії при різноманітних надзвичайних ситуаціях. Проведення акції зацікавило не тільки дітей, а й дорослих, яким також при нагоді слід згадати правила поводження при виникненні надзвичайних ситуацій різного характеру.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account