Запобігти. Врятувати. Допомогти

Запобігти. Врятувати. Допомогти

З метою навчання підростаючого покоління основам безпеки життєдіяльності та правильним діям в умовах небезпеки, 12 березня на території Мліївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 імені М.М. Артеменка рятувальники провели для школярів  громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Було залучено трудовий та учнівський колектив навчального закладу.

Рятувальники розповіли про те, як недбалість дорослих і пустощі дітей приводять до пожеж,  навчали правил безпечного поводження у побуті та на вулиці.

Особливо цікавим виявився конкурс «Чи знаєш правила безпеки?»

Діти відповідали на запитання щодо правил відпочинку на природі, водоймах, під час виявлення вибухонебезпечних предметів та у разі пожеж у побуті.

В ході акції школярі із задоволенням приміряли на себе бойовий одяг вогнеборців, подали воду з пожежного ствола та ознайомлювалися з пожежно-рятувальною технікою і наявним оснащенням рятувальників.

Така зустріч із пожежниками надовго запам’ятається дітям. Проведення подібних заходів безумовно залишає свій слід у свідомості кожної дитини.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account