Застерігали рибалок

Застерігали рибалок

Як тільки на водоймах з’являється крига, любителі риболовлі одразу ж виходять на риболовлю. На жаль, більшість чоловіків свідомо нехтують своєю безпеку, йдучи на тонку кригу.
Щоб запобігти подібним випадкам 11 січня Городищенські рятувальники провели рейд біля річки Вільшанка, що в райцентрі Городище. Щодня там можна побачити завзятих рибалок, які поки-що ловлять з берега, але чекають, коли вже річку скує лід. Ніхто з них не застрахований від нещасного випадку і будь-якої миті може стати заручником свого небезпечного хобі.
Перше на що звернули фахівці увагу відпочиваючих під час роз’яснювальної роботи – виходити на таку тонку сіру кригу вкрай небезпечно.
Щоб громадяни знали як діяти у небезпечних ситуаціях рятувальники роздавали їм листівки попереджувального характеру з правилами поводження на кризі, способами порятунку потопаючого та надання першої до медичної допомоги. Також працівники Служби порятунку нагадали чоловікам, що вживання алкоголю не є методом зігрівання – це міф. Адже потрапляння спиртного в організм навпаки призводить до втрати тепла та зниження загальної температури тіла. Краще випити теплого чаю.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account