Збулася Кришталева мрія

Збулася Кришталева мрія

Початок 2018 року для учнів Городищенської дитячої школи мистецтв видався надзвичайно плідним на мистецькі здобутки. Юні таланти приймали участь не тільки в районних та обласних конкурсах, а й демонстрували рівень своєї підготовки на всеукраїнських та міжнародних творчих змаганнях.

17 березня у Києві відбувся Міжнародний конкурс-фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Кришталева мрія», метою якого є виявлення та подальший розвиток талановитих, обдарованих дітей та молоді в різних видах мистецтв, підтримка їхньої творчості, як пріоритетний напрямок розвитку культури України.

Конкурс зібрав найкращі дитячо-юнацькі колективи та сольних виконавців усіх жанрів з України та близького зарубіжжя. Учасники конкурсу демонстрували свою майстерність у номінаціях: інструментальне, фольклорне, художньо-прикладне, модельне мистецтво та оригінальний жанр.

Професійне журі у складі діячів культури та мистецтв, зірок українського шоу-бізнесу, представників продюсерських центрів та ЗМІ високо оцінило яскраві виступи учнів Городищенської ДШМ, які стали переможцями в номінації інструментальне мистецтво в різних вікових категоріях: І місце – Анастасія Кулініч, 8 років, фортепіано (викладач Оксана Гаркуша), І місце – Дмитро Шевченко, 12 років, фортепіано (викладач Оксана Дуженко), І місце – Аліна Коваленко, 13 років, бандура (викладач Едуард Кириленко), ІІ місце – Поліна Кравець, 9 років, фортепіано (викладач Людмила Ковтун), ІІ місце – Софія Олексієнко, 13 років, бандура (викладач Едуард Кириленко). Вони були нагороджені дипломами лауреатів і знаковою продукцією конкурсу-фестивалю.

Своїми здобутками вихованці школи мистецтв завдячують директору Валентині Голосій, викладачам та батькам, які навчають та підтримують обдарованих дітей, що мріють пізнати чарівний світ мистецтва, навчитися творити і досягати професійної майстерності.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account