Районний Палац культури ім. С.С. Гулака-Артемовського дає дітям широкі можливості для розкриття своїх талантів та розвитку творчості. Нещодавно група школярів Городища побувала в м. Яремчі, де проходив міжнародний конкурс «Буковель – Стар – Фест».

Їздили учасники театру мод «Вишиванка» та окремі виконавці – усього 18 осіб. Із ними були й дорослі Альона Багацька, Людмила й Володимир Дорошенки. Діти виступали в номінаціях хореографії, вокалу та художнього декламування.

Загалом на конкурс прибули 350 учасників. Отож виступати було дуже цікаво і складно водночас. Але городищани показали хороший результат. Прекрасно виступив Владислав Дирда. Цей талановитий хлопчина наполегливо займається танцями, сам робить постановки. Він представив сучасну хореографію і завоював Гран-прі! Театр мод «Вишиванка» (керівник Людмила Дорошенко) здобув дипломи за перше місце. До речі, колектив активно розвивається, розширюється склад, тож радо приймуть і нових учасниць. Вокалістка Анна Дорошенко теж посіла перше місце. 8-річний декламатор Давид Багацький – друге, 10-літній Ілля Дорощенко – перше.

Одні діти вперше взяли участь у такому масштабному заході, інші вже є дипломантами та лауреатами різних конкурсів. Але для усіх поїздка до Яремчі видалася вельми цікавою і корисною. Поспілкувалися з відомим шоуменом Амадором Лопесом, відвідали його майстер-клас. На зворотній дорозі завітали до Львова, де провели день яскравих вражень. Діти вдячні своїм творчим наставникам і батькам, завдяки яким відбуваються ці поїздки.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account