Зерносховища нового покоління

Зерносховища нового покоління

Одним зі способів зберігання урожаю є використання полімерних рукавів. Ним уже не один рік користується й ТОВ “НВФ “Урожай”.

Так, зокрема кукурудзу урожаю 2019 року підприємство теж закладало в рукави. У 560 рукавах зберігалося майже 127 тисяч тонн кукурудзи. Нині триває процес вивантаження насіння, яке транспортують на переробні комплекси для виготовлення комбікормів або експортують за зовнішньо-економічними контрактами МХП.

Один такий рукав може вміщувати понад 200 тонн зерна. Тару “Урожай” закуповує в українського виробника – заводу полімерних виробів “Планета Пластик” ТМ HARWELL.

У таких полімерних рукавах зерно зберігається в умовах, наближених до вакуума. Основою технології зберігання є природна консервація вмісту рукава за рахунок створення анаеробного середовища в щільно завантаженому і герметично запакованому полімерному рукаві. У процесі “дихання” зерна, а також життєдіяльності комах і грибків, які потрапляють у рукав разом із зерном, поглинається кисень і заміщується вуглекислим газом, який є природним консервантом, що запобігає життєдіяльності грибків і мікроорганізмів.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account