Зі святом Преображення Господнього!

Зі святом Преображення Господнього!

19 серпня православна церква відзначає велике свято Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа. Ми віримо, що Господь, Який преобразився перед святими апостолами на горі Фавор, преобразить колись і нас, наші душі і тіла. Тому докладаймо і власних зусиль, щоб очиститися духовно від того гріховного бруду, яким наповнені наші будні. Просімо у Господа духовного преображення для наших душ, щоб і ми сподобилися бачити Вічне Божественне Світло і увійшли у Царство Його слави.

Шановні земляки! Для нас це свято є особливим, адже наш храм названий на честь Преображення Господнього. Сердечно вітаю усіх жителів району! Бажаю, щоб у нашому житті Господь займав найголовніше і найпочесніше місце, щоб у серцях яскраво горів вогонь любові і милосердя! Нехай наші очі не втомлюються вивчати Слово Боже, серце співчуває хворим і немічним, руки не втомлюються допомагати нужденним, а любові вистачає на весь світ, який створив і зберігає наш великий Творець – Ісус Христос!

Свято Преображення Господнього почали відзначати із ІV століття. У народі це свято також відоме як Яблучний, або Медовий Спас. Запрошую усіх городищан до нашого храму на святкове Богослужіння та освячення плодів, що символізує розквіт і плодючість усього створеного у безкінечному царстві життя.

Протоієрей Миколай МОХНАЦЬКИЙ,

настоятель храму Спаса-Преображення м. Городище Української Православної Церкви Київського Патріархату.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account