Золотоноша вважає себе частиною Франції?

Золотоноша вважає себе частиною Франції?

У Хмельницькій області торгують французькими парфумами, які насправді, як виявилося, виготовлені у Золотоноші.

Таке несподіване відкриття зробив хмельничанин Костянтин Геут. Він навіть опублікував відповідні світлини на своїй сторінці у Facebook.

У сільських крамницях на Хмельниччині молодий чоловік надибав одеколон “Красная Москва” та елітну туалетну воду “Vodka Аbsolute”. На упаковці великими червоними літерами зазначено: “Мade in France”. Тобто, виготовлено у Франції.

Проте знизу коробочки дрібненьким шрифтом вказано, що виробником продукції є товариство із міста Золотоноша Черкаської області.

“Парфуми з ароматом “перегару”, або дивина в кооперації Славутчини. Виявляється, Черкащина тепер частина Франції. Коли вже французи встигли щось у нас “віджати”?!”, − дивується у своїх іронічних коментарях Костянтин Геут.

На фото також видно, що запашна вода “Водка Абсолют”, яку продають у селі Стригани, Славутського району, Хмельницької області, входить до серії “Золота колекція”. Але насправді ця ароматична продукція привезена з Черкащини.

Невже Золотоноша вже вважає себе французькою провінцією? Певно без “боннжур” та “тужур” тепер там ні до кого і не підходь.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account