Зорівської ОТГ активно розвивається

Зорівської ОТГ активно розвивається

 

Машина для лікаря
Облаштована зупинка
Монтується огорожа
Утеплення школи

Тільки за перші сім місяців роботи у форматі ОТГ, Зорівська громада придбала автомобіль для лікаря, почала повним ходом ремонтувати дороги, школи, будинки культури, тут є власний фонтан та міні-футбольне поле зі штучним покриттям.

– Громада ця унікальна – створена на межі 2 районів, що об’єднала 6 сіл Золотоніського та Драбівського району, – зазначає Сергій Слинько, директор Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування (створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України). – Громада утворилася ще у 2015 році, але змогла повноцінно діяти лише тепер – після врегулювання на законодавчому рівні призначення виборів на територіях суміжних районів. Громада нараховує 2200 жителів, її бюджет складає 24,3 мільйони гривень. 200 осіб працюють у господарстві, де зарплата доярки сягає 20 тисяч гривень.

Заміна дверей у школі
Кухня дитсадка
Облаштування актової зали

Фонтан

Сьогодні ми уже не випрошуємо гроші на розвиток у району чи області – й бачимо результати, – констатує голова Зорівської громади Юрій Гунько. – Наприклад, ми утворили службу захисту дітей – і тепер бачимо реальну роботу із турботи про найменших громадян. Плануємо створення комунальної служби, хочемо придбати відповідну техніку, що дасть можливість покращити благоустрій – дробити сухе гілля, косити траву, тощо. Уже сьогодні у нас кипить робота – на об’єктах у різних куточках громади. У Зорівці утеплюємо школу, у Мехедівці – =міняємо двері, вікна та кладемо плитку на підлогу у шкільній їдальні, у Зорівці облаштовуємо актову залу у дитсадку, у Мехедівці – робимо прибудову до дитсадка під твердопаливний котел, у Богданівці – встановлюємо навколо дитсадка паркан та ремонтуємо дах на Будинку культури, у селах громади встановлено відеоспостереження. Наразі найбільшою нашою мрією є впорядкувати дороги у громаді – сьогодні ми хочемо засипати ці півметрові ями, що дісталися нам як «спадок», принаймні осколом. І уже маємо домовленість з перевізником, що він продовжить  автобусний маршрут на села громади, де наразі практично відсутнє сполучення.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account