ЗСУ вибили окупантів з важливої позиції біля Водяного

ЗСУ вибили окупантів з важливої позиції біля Водяного

Українські бійці зайняли позиції ворога на стратегічній висоті “Дєрзкая” поблизу Водяного під Маріуполем. Позиція була на височині, сильно укріплена, і взяти її прямим штурмом можно були тільки з великими людськими втратами. Тому наші воїни працювали багато місяців, щоб крок за кроком змусити ворога відступити.

Перед тим, як зайняти позиції терористів “ДНР” під населеним пунктом Водяне, Збройним силам України вдалося знищити цілий взвод окупантів всього за кілька днів. Саме тому агресор був змушений відступити з утримуваних тривалий час позицій.

Як повідомляє Андрій Лисенко, речник ГПУ, на позиціях ворога було виявлно залишки зброї та спорядження військових Збройних сил РФ. Зокрема – корпус від реактивної штурмової гранати «Таволга» , амуніцію у характерному для Збройних Сил Російської Федерації камуфляжному фарбуванні, а саме: два шоломи захисних, бронежилети 6Б45 та 6Б45-1, автоматичний гранатомет АГС-17 та стакан касети КПОМ 2 до протипіхотних мін нажимної дії, що вробляються виключно у РФ.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account