Зупинка у селі Іваньківської громади стала унікальним арт-об’єктом

Зупинка у селі Іваньківської громади стала унікальним арт-об’єктом

Тепер у селі Крачківка Іваньківської громади проїжджаючі спеціально пригальмовують, аби зробити селфі на фоні зупинки, що стала справжнім витвором мистецтва.

– Зупинка була дуже стара, стояла облупленою і руйнувалася з кожним роком, псуючи увесь вигляд центру села. Ми замінили поламані дошки і побиту цеглу, поштукатурили зупинку, повністю перекрили дах, поклали там плитку, придбали 2 ковані лавки.  Дуже приємно, що ініціатива перетворити зупинку на мистецький об’єкт ішла від жителів громади, і ми охоче її підтримали, – розповідає голова Іваньківської ОТГ Леся Поліщук.

– Довелося брати дозвіл у відповідних служб на її реконструкцію. Виділили кошти на будматеріали, провели капітальний ремонт – і упродовж трьох тижнів зупинку натхненно розмальовували у вільний від роботи час,  в. о. директора опорного навчального закладу “Іваньківська загальноосвітня школа I-III ступенів Іваньківської сільської ради Черкаської області” Вікторія Максимчук та педагог-організатор Крачківської філії опорного навчального закладу Наталія Кевхішвілі. Тепер на фоні цієї картини у стилі Петриківського розпису фотографуються проїжджі, спеціально зупиняючись біля такої краси. У наших подальших планах – так само прикрасити зупинки у селах Іваньки та Березівка, доповнивши ними ті ковані зупинки, які ми вже встановили, замість старих, у селах громади.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account