Звенигородка почала щеплювати проти сказу та стерилізувати безпритульних тварин

Звенигородка почала щеплювати проти сказу та стерилізувати безпритульних тварин

У Звенигородці вирішувати проблему безконтрольного поширення безпритульних тварин та гуманізувати ставлення до них місцевих мешканців, допомагає владі переселенка зі Сходу, що вже знайшла дім і добрі руки до 200 хвостатим безхатькам.

50 тисяч гривень виділила міська влада Звенигородки на вакцинацію проти сказу та стерилізацію безпритульних тварин – і до настання холодів тут уже встигли почати роботи. Ветеринарний лікар із м. Ватутіне Наталя Притула, що допомагала не одному району області втілювати їх місцеві програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами, стерилізувала та вакцинувала проти сказу вже 8 бездомних собак. Приводили їх місцеві волонтери, організовані Світланою Трясіною, що 4 роки тому переселилася із Луганська до Звенигородки.

– На Черкащині мене вразила велика кількість безпритульних тварин на вулицях, – розповідає волонтер Світлана Трясіна. – Не могла спокійно дивитись – і за цей час мені вдалось передати у добрі руки до 200 цуценят. А тепер допомагаю організувати роботи з вакцинації проти сказу та стерилізації безпритульних собак. І сьогодні люди, які спершу не розуміли або виступали проти, тепер запитують, коли продовжаться роботи, пропонують допомогу у доставці безпритульних собак від своїх багатоквартирних будинків.

– У нас втілення місцевої програми виявило і об’єднало соціально активних, гуманних і небайдужих до суспільних проблем, людей, – констатує заступник міського голови Звенигородки Сергій Щербина. – І нам своєчасно вдалося розпочати роботи – адже з весною проблема безконтрольного розмноження тварин та упередження поширення сказу стає надзвичайно гострою для кожного села чи міста області. Тож, коли потепліє, ми плануємо одразу продовжити цю роботу – і одночасно більш жорстко боротися із тими, хто підкидає тварин на вулиці Звенигородки.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account