Звірство у Чорнобаївській школі

Звірство у Чорнобаївській школі

Третьокласник із Чорнобаю Давид Лавріненко вже третій день перебуває у місцевій районній лікарні у тяжкому стані. 1 жовтня хлопчик прийшов після уроків до матері на роботу і втратив свідомість. Перед цим він розповів, що його побили однокласники. Про це на своїй сторінці у «Facebook» повідомив черкаський журналіст Сергій Радченко.

Хлопчик уже пережив дві операції у Чорнобаївській ЦРЛ, йому видалили селезінку. Також у нього зламана ліва рука, забій легенів та нирок. Хлопчика планують перевести до Черкас – можливо доведеться зазалучити санавіацію. Кілька тижнів тому Давид уже повертався після школи з надірваним вухом. Як повідомила пані Марина, хлопчик прийшов до тями, наразі він перебуває під наглядом лікарів.

У Чорнобаївській загальноосвітній школі № 1 випадок поки не коментують. Прокуратура відкрила кримінальне провадження за ознаками статті 128 (необережного нанесення тяжкого тілесного ушкодження). Правоохоронці намагаються повернути справу так, що хлопчик міг травмуватися сам – упав з гірки чи гойдалки.

У школі почали службове розслідування і опитали можливих свідків. Деякі діти стверджують, що Давид заліз на конструкцію заввишки майже 2 м, але не втримався і впав. Хто ці свідки – в школі не розголошують.

Мама травмованого хлопчика Марина Лавріненко у коментарі «Про все» категорично спростовує версію правоохоронців та вважає, що сина побили однолітки.

– Зранку він пішов до школи на двох ногах, я сама його відвела. Прийшов зі школи і знепритомнів. Втратив багато крові, свої травми пояснює тим, що його побили діти в школі. Він зараз перебуває у такому стані, що не може сказати, як саме це трапилося. У версію правоохоронців я не вірю, оскільки гірка, де він ніби впав, невисока. Я не думаю, що на дитячому майданчику можна отримати такі травми, – зазначила мати хлопчика.

Користувач Фейсбуку Леся Бондар пише: “Тиша… Чому так тихо? Чому ніхто не пише, що в славнозвісні Чорнобаївській ЗОШ l-lll ст. 1 жорстоко побили дитину 3-класника Лавриненко Давида. Не просто побили, а познущались. Вирвані клоки волосся, вивихнута рука, струс мозку і саме страшніше не понятно що відбите всередині. Дитині робить операцію бригада Черкаських медиків, яка прибула в Чорнобаївську ЦРЛ. І все серед білого дня. Дожились до ручки. Де вчителі? Де директор школи? Де відповідальний по виховній роботі? Де чергові по школі? Я сьогодні бачила де вони (чергові) сидять утрьох за столом з якимось чоловіком – торгівельним представником, ляси точать. Це було між 6 і 7 мим уроком, а нема щоб піднять свою п’яту точку і пройти кругом по етажам та кругом школи, може там уже когось убили. Як після цього відправлять дитину до школи?”

Прохання відгукнутися всіх небайдужих. Терміново потрібна допомога Лавриненко Давиду який знаходиться в реанімації в дуже тяжкому стані. 4149499642357931 номер карти мами Лавриненко Марини.

 

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account