З’явився шанс створити Городищенську ОТГ

З’явився шанс створити Городищенську ОТГ

За інформацією Черкаського обласного центру розвитку місцевого самоврядування місту Городище надається можливість створити об’єднану громаду з селом Петропавліка.

У 2018 році така робота була проведена, але в виборчий процес Городищенська громада не була включена через об’єктивні та суб’єктивні причини. Це висвітлювалося в місцевих ЗМІ та у Фейсбуці.

Сьогодні спеціалісти Черкаського обласного центру розвитку місцевого самоврядування повідомляють, що Городищу надається можливість долучитися до виборів, які будуть проведені в громадах, в яких діяло положення про військовий стан, а тому вибори не відбулися.

Тому Городищенській міській раді та Петроаавлійській сільській раді рекомендують провести позачергові сесії та підтвердити бажання громади м. Городище та с. Петропавлівка про об’єднання, які були прийняті у 2018 році, та передати дані рішення до Черкаської ОДА до 15 січня 2019 року – для затвердження висновку і передачі до ЦВК – згідно законодавства у відведений на це час 80 днів до початку виборів.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account